Lopaty

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • Zľava!

  Fiskars QuikFit lopatka

  9.99 

  Lopatka je vhodná na sadenie a presádzanie. Je vyrobená z bórovej ocele. Systém QuikFit umožňuje spojenie rôzneho záhradného náradia s jedinou násadou. Odporúčaná násada: S a M. Pôvodné Fiskars číslo: 137512.
  Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného …

  Do obchodu
 • Zľava!

  Fiskars lopatka 82 mm

  4.99 

  Táto lopatka je vysoko kvalitný, neohybatelná, vyrobená z pevného polyamidu vystuženého sklenými vláknami. Má praktický otvor pre zavesenie a možno ju ostriť.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Sberač listia a trávy

  7.99 

  Ideálna pomôcka pri zbere opadaného lístia alebo pokosenej trávy. Niekoľko násobne zväčší kapacitu vašich rúk pri manipulácii s opadaným lístím. Dodávame v dvoch farebných variantoch: svetlo zelená, tmavo zelená – bez možnosti výberu.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Kovová sádzacia lopatka zelená

  3.49 

  Klasická sádzacia lopatka je skvelý pomocník pri práci v záhrade a na presádzanie kvetín. Lopatku dodávame v dvoch prevedeniach bez možnosti výberu (viď foto).

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Plastia Skladacia lopata Auto-sport, oranžová

  10.49 

  Skladacia lopata Auto-sport je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého automobilu. Zabalená je v praktickom obale so suchým zipsom, s otvormi pre umiestnenie na batoh. Lopata a rúčka sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, násada je z kovu.Lopata je široká 28 …

  Do obchodu