Príbory

Zobrazených 1–24 z 144 výsledkov

 • Zľava!

  Amefa Detský príbor Futbal, 3 ks

  7.99 

  Kvalitné detské príbory značky Amefa s motívom futbalovej lopty sú špeciálne vyvinuté pre malé detské ručičky. Vyrobené sú z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Vhodné pre deti od 3 rokov.Sada obsahuje:

  1x vidlička d. 15 cm
  1x nôž d. 17 cm…

  Do obchodu
 • Altom 24-dielna sada príborov Astral

  Klasické príbory vám pomôžu vytvoriť vkusnú konfiguráciu počas každodenných rodinných jedál. Vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, pýšia sa leskom a trvanlivosťou a zaručujú dokonalý vzhľad po mnoho rokov.Sada obsahuje:

  6x vidličku
  6x jedálenský nôž
  6x lyžicu
  6x kávovú lyžičku

  Viac

  Do obchodu
 • Tescoma 3-dielna sada detských lyžíc BAMBINI

  Veselé lyžičky Bambini si obľúbi každé dieťatko. Vyrobené z prvotriedneho plastu a sú vhodné do umývačky. Určené sú pre deti od 12 mesiacov. Balenie obsahuje 3 lyžičky. Záruka 3 roky.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Altom 24-dielna sada príborov Future

  21.99 

  Elegantná sada príborov z nehrdzavejúcej ocele predstavuje nepostrádateľný doplnok na vašu sviatočnú, ale aj všednú tabuľu. Sada má rukoväte s príjemnou hrúbkou, ktoré ľahko padnú do ruky. Vychutnajte si nedeľný obed štýlovo!Sada obsahuje:

  6x vidličku
  6x jedálenský nôž
  6x lyžicu…

  Do obchodu
 • Berlinger Haus 24-dielna sada príborov Rosegold Metallic Line

  Elegantná sada príborov z leštenej nehrdzavejúcej ocele v satinovej matnej medenej farbe predstavuje nepostrádateľný doplnok na vašu sviatočnú, ale aj všednú tabuľu. Medené príbory totiž ľahko skombinujete so sviatočným servisom po babičke, ale na strane druhej nimi pozdvihnete na novú …

  Do obchodu
 • Tescoma 24-dielna sada príborov PRAKTIK

  Kvalitný príbor Praktik značky Tescoma pre každodenné použitie. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. 3 roky záruka. Sada obsahuje: 6x jedálenský nôž, 6x jedálenskú vidličku, 6x polievkovú lyžicu, 6x čajovú lyžičku.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Amefa 16-dielna sada príborov Manille, čierna

  Elegantná sada príborov z nehrdzavejúcej ocele v čiernej farbe predstavuje nepostrádateľný doplnok na vašu sviatočnú, ale aj všednú tabuľu. Čierne príbory totiž ľahko skombinujete so sviatočným servisom po babičke, ale na strane druhej nimi pozdvihnete na novú úroveň aj celkom …

  Do obchodu
 • Zľava!

  Orion 39-dielna sada príborov PROFISIMO

  43.99 

  Dolaďte prestretý stôl o krásnu sadu príborov v kufríku! Moderný jednoduchý tvar, hladký povrch. Luxusný príborový set je vhodný ako na bežné používanie, tak aj na slavnostnú príležitosť akou je napríklad svadba, rodinné oslavy a pod.
  Obsah sady:

  6x lyžička …

  Do obchodu
 • Zľava!

  Berlinger Haus 24-dielna sada príborov Rosegold Metallic Line III

  54.99 

  Elegantná sada príborov z leštenej nehrdzavejúcej ocele v satinovej matnej medenej farbe predstavuje nepostrádateľný doplnok na vašu sviatočnú, ale aj všednú tabuľu. Medené príbory totiž ľahko skombinujete so sviatočným servisom po babičke, ale na stranu druhú nimi pozdvihnete na novú …

  Do obchodu
 • Zľava!

  Florina 6-dielna sada čajových lyžičiek Lena Classic

  4.89 

  Sada čajových lyžičiek Lena Classic je skvelou voľbou pre každodenné použitie. Sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Lyžičky sú hladké a vhodné do každej domácnosti.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Altom 24-dielna sada príborov Galaxy Black

  Elegantná sada príborov z nehrdzavejúcej ocele v čiernej prevedení predstavuje nepostrádateľný doplnok na vašu sviatočnú, ale aj všednú tabuľu. Čierne príbory totiž ľahko skombinujete so sviatočným servisom po babičke, ale na strane druhej nimi pozdvihnete na novú úroveň aj celkom …

  Do obchodu
 • Zľava!

  Wagner Hans 24-dielna sada príborov Gabriela

  27.19 

  Súprava príborov GABRIELA rakúskej značky Wagner z nehrdzavejúcej ocele 18/0 tradičného tvaru je nevyhnutným prvkom stolovania. Možno umývať v umývačke riadu.
  Táto súprava obsahuje:

  6 ks polievkových lyžíc
  6 ks nožov
  6 ks vidličiek
  6 ks kávových lyžičiek

  Viac o

  Do obchodu
 • Zľava!

  Lamart LEILA LT5002 24dielna sada príborov

  21.99 

  Sada klasických príborov Leila pochádzajúce z veľmi kvalitnej dizajnovej série, pre každodenné užívanie. Sada príborov obsahujúca lyžice, nože, vidličky a lyžičky po šiestich kusoch.Vlastnosti produktu:

  prvotriednej nehrdzavejúcej oceľ 18/0
  dizajnová séria
  pred prvým použitím umyte
  po každom umytí utrite do …

  Do obchodu
 • Amefa 16-dielna sada príborov Manille Vintage

  Servírujte s noblesou! Veď žiadny deň nie je v skutočnosti všedný. Elegantné príbory značky Amefa vám skvele padnú do ruky a zároveň výborne doplnia váš jedálenský set. Vychutnajte si nedeľný obed štýlovo!

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Orion 24-dielna sada príborov CANADA

  Sada príborov pre všedné i sviatočné stolovanie. Hladké. Darčekové balenie. Príbory možno umývať v umývačke riadu, ale ak chcete zachovať ich lesklý a neporušený povrch, potom to vzhľadom k pôsobeniu čistiacich prostriedkov neodporúčame.
  Sada obsahuje:

  6x lyžica – d. 20,5 …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BergHOFF Detský príbor CIRKUS, 3 ks

  13.99 

  Naučiť sa jesť príborom, dá mnohokrát pekne zabrať! Preto uľahčite vašim ratolestiam fázu učenia, ako to len pôjde. Detský príbor belgickej značky Berghoff, krásne padne aj do malých ručičiek a čas jedla bude zábava. Dodávaný v darčekovej krabičke.
  Sada obsahuje: …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BergHOFF Detský príbor SWIP, 3 ks

  14.99 

  Naučiť sa jesť príborom, dá mnohokrát pekne zabrať! Preto uľahčite vašim ratolestiam fázu učenia, ako to len pôjde. Detský príbor belgickej značky Berghoff, krásne padne aj do malých ručičiek a čas jedla bude zábava. Dodávaný v darčekovej krabičke. Sada obsahuje: …

  Do obchodu
 • Berlinger Haus 12-dielna sada steakových príborov

  12-dielna sada steakových príborov vám zaručí ten najlepší pôžitok z vášho steaku. Vďaka zubatému ostriu svoj steak pohodlne odrežete.Sada 12 ks obsahuje:

  6x steaková vidlička
  6x steakový nôž

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Wagner Hans 30-dielna sada príborov Catania

  29.39 

  Kvalitná súprava príborov CATANIA rakúskej značky Wagner je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele 18/0. Klasický dizajn a vysoko kvalitné prevedenie spoľahlivo poslúži na dlhé roky pri stolovaní. Možno umývať v umývačke riadu.
  Súprava obsahuje:

  6 ks polievkových lyžíc
  6 ks nožov…

  Do obchodu
 • Amefa 16-dielna sada príborov ECLAT, čierna

  Prestrite tentoraz kvapku netradične. S čiernymi príbormi značky Amefa to bude hračka. Sada príborov je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele 18/0.
  Sada obsahuje:

  4x jedálenský nôž
  4x vidličku
  4x lyžicu
  4 x lyžičku čajovú

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Lamart LT2062 steakový príbor Walnut, 8 ks

  Steakové príbory vyrobené z veľmi kvalitnej ocele s ergonomickou rukoväťou z orechového dreva. Po použití výrobok vždy umyte a utrite do sucha. Rozmery: dĺžka noža 21 cm, dĺžka vidličky 19 cm. Sada obsahuje 4x vidličku a 4x nôž.

  Viac o

  Do obchodu
 • Orion 24-dielna sada príborov BRIGHT

  Sada luxusných nehrdzavejúcich príborov BRIGHT v darčekovom balení. Moderný jednoduchý tvar, jemný dekor. Možno umývať v umývačke riadu, ale ak chcete zachovať krásny vzhľad, odporúčame ručné umývanie.Obsah sady:

  6x čajová lyžička – dĺžka 15,5 cm
  6x polievková lyžica – dĺžka …

  Do obchodu
 • Zľava!

  SPARKLE 2-dielna sada jedálenských vidličiek

  1.99 

  2-dielna sada jedálenských vidličiek v elegantnom dizajne SPARKLE. Vidličky sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Amefa 24-dielna sada príborov Palermo

  Elegantná sada príborov z nehrdzavejúcej ocele predstavuje nepostrádateľný doplnok na vašu sviatočnú, ale aj všednú tabuľu. Tieto príbory totiž ľahko skombinujete so sviatočným servisom po babičke, ale na strane druhej ním pozdvihnete na novú úroveň aj celkom obyčajný biely porcelán. …

  Do obchodu