Repelentné sviečky

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • Zľava!

  SPAAS Sviečka Citronella, pr. 18 cm

  4.49 

  Nebaví vás neustále odháňanie hmyzu pri posedení vonku? Riešením pre vás bude táto sviečka, ktorá silne odpudzuje svojou vôňou komáre. Vydrží horieť až 9 hodín. Usadená je v prírodnej terakotovej miske.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Sviečka Citronella Flower, 300 g

  5.49 

  Tiež vás nebaví nekonečné odháňanie dotieravého hmyzu pri posedení vonku? Máme pre vás riešenie. Citronella v keramickej prírodnej okrúhlej miske.Citronella je žltá a silne odpudzuje komáre, preto sa používa vonku na terasách a pod.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Repelentná sviečka citronela 15 cm

  Tiež vás nebaví nekonečné odháňanie dotieravého hmyzu pri posedení vonku? Máme tu riešenie. Citronella v keramickej prírodne terakotovej okrúhle miske. Citronella je žltá a silne odpudzuje komáre, preto sa používa vonku na terasách a pod.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Sviečka Citronella Sirius 850 g, 2 knôty, sivá

  8.49 

  Tiež vás nebaví nekonečné odháňanie dotieravého hmyzu pri posedení vonku? Máme pre vás riešenie. Citronella s tromi knôtmi v keramickej prírodnej okrúhlej miske. Citronella je žltá a silne odpudzuje komáre, preto sa používa vonku na terasách a pod..

  Viac o

  Do obchodu
 • Sviečka Citronella vedierko, 330 g

  Tiež vás nebaví nekonečné odháňanie dotieravého hmyzu pri posedení vonku? Máme tu riešenie. Sviečka proti komárom v tvare dreveného vedra s uchom silne odpudzuje komáre, preto sa používa vonku na terasách a pod.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Sviečka Citronela Kura 14,5 cm

  5.49 

  Tiež vás nebaví nekonečné odháňanie dotieravého hmyzu pri posedení vonku? Máme tu riešenie. Citronella s jedným knôtom v kôre v tvare misky. Citronella je žltá a silne odpudzuje komáre, preto sa používa vonku na terasách a pod.

  Viac o produkte

  Do obchodu