Stojany na víno

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

 • Zľava!

  Kovový stojan na 10 fliaš vína 24 x 16 x 60 cm

  30.99 

  Praktický kovový stojan na fľaše vína ušetrí miesto pri ich skladovaní. Fľaše máte ľahko dostupné a prehľadne uložené. Stojan má kovovú kostru s koženkovými závesmi pre fľaše.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Drevený stojan na 3 fľaše vína, 13 x 47 x 1,8 cm

  Nielen milovníkov vína poteší tento stojan z prírodného materiálu v tvare fľaše. Vďaka nemu budete mať fľaše ľahko dostupné a prehľadne zrovnané. Skvelé aj ako darček.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Drevený stojan na víno, 33 x 33 x 15 cm

  17.99 

  Víno je ušľachtilý alkohol, ktorý by mal mať špeciálne miesto v našej domácnosti. Pre milovníkov tohto nápoja predstavujeme jedinečný stojan s miestom až na 4 fľaše obľúbených vín.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Stojan na víno SET-UP čierna

  35.29 

  Elegantný stojan na víno od značky Koziol je dokonalým doplnkom nielen do moderných interiérov. SET UP je modulárny stojan na fľaše vína, ktorý môžete stavať ako lego na seba a vytvárať tak menšie štruktúry, alebo s ním môžete pokryť aj …

  Do obchodu
 • Zľava!

  Kovový stojan na 12 fliaš vína

  21.99 

  Elegantný kovový stojan na 12 fliaš vína v čiernej farbe je vkusným doplnkom nielen moderných interiérov. Ušetrí vám miesto pri ich skladovaní. Fľaše budete mať ľahko dostupné a prehľadne zrovnané.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Drevený regál na 16 fliaš vína

  9.29 

  Drevený regál z prírodného borovicového dreva pojme až 16 fliaš vína. Vhodný na uskladnenie fliaš vína v chladných miestnostiach, pivniciach a v špajzách. Obrázok je iba ilustračný, fľaše nie sú súčasťou balenia.Regál je vyrobený z čistej prírodnej borovice, ktorá časom …

  Do obchodu
 • Drevený stojan na 8 fliaš vína, 30 x 38 x 1,8 cm

  Nielen milovníkov vína poteší tento stojan z prírodného materiálu v tvare súdka. Vďaka nemu budete mať fľaše ľahko dostupné a prehľadne zrovnané. Skvelé aj ako darček.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Okrúhly stojan na 7 fliaš vína

  16.69 

  Elegantný okrúhly stojan na 7 fliaš vína v kombinácii kovu a dreva je vkusným doplnkom nielen moderných interiérov. Ušetrí vám miesto pri ich skladovaní. Fľaše budete mať ľahko dostupné a prehľadne zrovnané.

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Stojan na víno SET-UP biela

  35.29 

  S týmto modulárnym stojanom s modernými prvkami včelieho úľa možno zostaviť ako objekty menšej štruktúry, tak ním pokryť celé steny od podlahy až k stropu. A to ako v rovnakej farbe, tak farby aj rôzne kombinovať do abstraktných vzorov. Možno …

  Do obchodu