Zastrihávače

Zobrazených 1–24 z 48 výsledkov

 • Zľava!

  BaByliss T861 zastrihávač fúzov

  44.99 

  Zastrihujte, tvarujte a stylujte fúzy či strnisko. Ochranný hrebeňový nadstavec zaisťuje rovnomerné zastrihávanie s nastavenými 24 dĺžkami od kratšieho strniska po dlhšie fúzy od 0,5 – do 12 mm. Použitie s káblom alebo bezdrôtovo až na 60 minút. Odnímateľné a …

  Do obchodu
 • Zľava!

  Braun BT 7220 zastrihávač fúzov Metallic Grey

  75.99 

  Zastrihávač fúzov Braun BT7220 sa prispôsobí všetkým typom fúzov vďaka tomu, že číta hustotu fúzov a následne prispôsobí svoj výkon. Strojček dokáže udržovať krátke, stredné aj dlhé fúzy a dokonca strihá i vlasy. Zastrihávacia hlavica dokáže udržať presné kontúry, takže …

  Do obchodu
 • Bravo B-5174 zastrihávač chĺpkov

  Znepríjemňujú vám život otravné chĺpky v nose? Tento zastrihávač vám pomôže. Má nehrdzavejúce brity a umývateľné strihacie hlavice. Pomocou druhého nadstavca s ním môžete upraviť aj kotlety. Praktické je integrované osvetlenie. Pogumovaný povrch zabraňuje skĺznutiu v ruke.Napájanie je na 1 …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss MT725E zastrihávač multi

  32.99 

  Multifunkčný zastrihávač v bezdrôtovom prevedení s výdržou batérie až 60 minút. BaByliss MT725E je 100% vodotesný a ponúka 2 výmenné hlavice a 3 nadstavce na fúzy.Vlastnosti:

  bezdrôtový multifunkčný zastrihávač
  výdrž batérie až 60 minút
  plné nabitie za 8 hodín
  2 …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss E986E zastrihávač vlasov

  90.99 

  Zastrihávač vlasov BaByliss s jednoduchým systémom nastavenia výšky strihu a luxusným dizajnom sa stane vaším favoritom v starostlivosti o vlasy. Pomocou rotačného prstenca priamo na zastrihovači nastavujete výšku strihu v rozmedzí 0,6 mm až 3 mm. Navyše môžete použiť priložené …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss BG120E zastrihávač chĺpkov

  45.99 

  Zastrihávač chĺpkov BaByliss BG120E je vysoko výkonný a 100% vodotesný. Je vhodný k používaniu ako za mokra tak za sucha. Pomocou planžetového holiaceho nadstavca sa oholíte prakticky do hladka. Vaše chĺpky na tele zastrihnete pomocou jedného z 3 rôzne dlhých …

  Do obchodu
 • Zľava!

  Braun BT 5242 zastrihávač fúzov Grey

  61.99 

  Prístroj Braun Beard Trimmer BT5242 vám zaistí dokonalé zastrihnutie fúzov alebo vlasov.Vlastnosti:

  samoostriace čepele
  nastavenie dĺžky zastrihnutia
  odnímateľné nadstavce
  prístroj je vodeodolný

  Viac o produkte tu…

  Do obchodu
 • Zľava!

  Braun BT 3221 zastrihávač fúzov Vintage Green

  37.99 

  Zastrihávač fúzov i vlasov Braun BT3221 disponuje 20 možnosťami nastavenia dĺžky a doživotne ostrými čepeľami, ktoré zabezpečia dokonalú presnosť. K dispozícii je možnosť nastavenia dĺžky od 0,5 do 10 mm pre ľubovoľný štýl fúzov i vlasov. So zastrihávačom Braun T3221 …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss MT860E zastrihávač multi

  69.99 

  Bezdrôtový multifunkčný zastrihávač so 4 výmennými hlavicami. BaByliss MT860E disponuje batériou s výdržou až 70 minút. Prístroj je 100% vodeodolný. S jedným prístrojom hravo upravíte chĺpky na tele, fúzy, vlasy aj chĺpky z nosa a uší.Vlastnosti:

  multifunkčný zastrihávač
  pri použití …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss E786E zastrihávač vlasov

  32.99 

  Strihač vlasov s odnímateľnou a umývateľnou čepeľou pre jednoduché čistenie. BaByliss E786E disponuje nožmi z nehrdz. ocele pre precízny strih a 26 možnosťami zastrihávania. Súčasťou balenia je praktický obal.
  Vlastnosti:

  zastrihávač vlasov
  pri použití na akumulátor výdrž až 60 minút…

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss 7756PE zastrihávač vlasov

  36.99 

  Zastrihávač vlasov v ergonomickom tvare s drsnou časťou. Babyliss 7756PE je vybavený čepeľami z nehrdz. ocele, ktoré sú umývateľné. V balení nájdete nadstavec, transportný vak a čistiacu kefku.Vlastnosti:

  zastrihávač vlasov s profesionálnymi britmi z nehrdz. ocele
  výdrž batérie až 60 …

  Do obchodu
 • Zľava!

  Braun MGK 5245 zastrihávač fúzov Blue

  57.99 

  Doprajte si kvalitné zastrihnutie. Vďaka inovatívnej technológii automatického senzora Autosense dokáže zastrihávač sledovať tvar vašich fúzov až 13x za sekundu a prispôsobí výkon motora hrúbke vašich fúzov. Zastrihávanie dlhých fúzov a vlasov už pre vás nemusí byť námahou. O svojej …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss 7256PE zastrihávač multi Steel

  44.99 

  Multifunkčný zastrihávač 11 v 1 pre kompletnú starostlivosť o tvár a telo. Babyliss 7256PE je vybavený akumulátorom, ktorý poskytuje energiu až na 60 minút prevádzky. V balení nájdete presný zastrihávač, zastrihávač nosa a planžetový holiaci nadstavec.Vlastnosti:

  výdrž batérie 60 minút…

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss 7058PE zastrihávač chĺpkov

  24.99 

  Darčeková sada obsahuje všetko, čo je potrebné pre dokonalú starostlivosť o vzhľad. Sada zahŕňa kompaktnú transportnú tašku, aby ste nikdy neboli bez nevyhnutných nástrojov pre starostlivosť o váš vzhľad. Záruka 3 roky.Obsah sady:

  2 vymeniteľné hlavy: presný zastrihávač, zastrihávač obočia…

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss MT726E zastrihávač multi

  45.99 

  Bezdrôtový multifunkčný zastrihávač s 3 výmennými hlavicami. BaByliss MT726E disponuje batériou s výdržou až 60 minút. S jedným prístrojom hravo upravíte chĺpky na tele, fúzy, vlasy aj chĺpky z nosa aj uší.Vlastnosti:

  multifunkčný zastrihávač
  pri použití na akumulátor výdrž až …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss T811E zastrihávač fúzov

  32.99 

  Zastrihávač fúzov s výdržou batérie až 60 minút. BaByliss T811E disponuje zberačom vlasov, odnímateľnými čepeľami pre jednoduché čistenie a otočným kolieskom, pomocou ktorého nastavíte dĺžku strihu.Vlastnosti:

  zastrihávač fúzov
  výdrž batérie až 60 minút
  plné nabitie za 8 hodín
  zberač vlasov …

  Do obchodu
 • BaByliss E990 zastrihávač vlasov

  Zastrihávač vlasov BaByliss E990 má presne navrhnuté japonskej oceľové čepele, ktoré zaistia jednoduché a veľmi hladké strihanie aj dlhších i silnejších vlasov. Výnimočný výkon lítium-iónovej batérie zaistí až 160 minút bezdrôtového používania. Plné nabitie batérie do 3 hodín. LCD displej …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss MT890E zastrihávač multi

  91.99 

  Bezdrôtový multifunkčný zastrihávač s 5 výmennými hlavicami. BaByliss MT890E disponuje batériou s výdržou až 120 minút. Prístroj je 100% vodeodolný. S jedným prístrojom hravo upravíte chĺpky na tele, fúzy, vlasy aj chĺpky z nosa a uší.Vlastnosti:

  multifunkčný zastrihávač
  pri použití …

  Do obchodu
 • Zľava!

  Babyliss MT996E zastrihávač multi

  117.99 

  Výkonný a vodotesný multifunkčný zastrihávač Babyliss MT996E s dobíjacou základňou a indikátorom batérie. Obsahuje štyri nadstavce s magnetickým uchytením pre pohodlnú úpravu a strih fúzov alebo chĺpkov.Vlastnosti:

  zastrihávač z japonskej ocele (0,2 mm) s nadstavcami (9, 12, 16 mm)
  zastrihávač …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss E976E zastrihávač vlasov

  54.49 

  Zastrihávač s drôtovou aj bezdrôtovou prevádzkou. Babyliss E976E je vybavený titánovými nožmi, kolieskom pre nastavenie dĺžky strihu a umývateľnými čepeľami. Výdrž batérie je až 60 minút. Plné nabitie za 8 hodín.Vlastnosti:

  drôtové / bezdrôtové použitie
  výdrž batérie až 60 minút, …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss E756E zastrihávač vlasov

  27.99 

  Strihač vlasov s káblovým prevádzkou pre neobmedzené použitie. BaByliss E756E disponuje nožmi z nehrdz. ocele pre precízny strih a 8 rôznymi nadstavcami. Súčasťou balenia je praktický obal.Vlastnosti:

  zastrihávač vlasov
  káblové použitia
  nože z nehrdzavejúcej ocele
  8 nadstavcov v rozmedzí 0,5 …

  Do obchodu
 • Concept ZA7030 profesionálny zastrihávač vlasov a fúzov

  Zastrihávač od českej firmy Concept veľmi uľahčí úpravu vášho zovňajšku. Využijete pre zastrihávanie vlasov a fúzov. Oceníte ľahkú výmenu nadstavcov a odnímateľnú i vodou umývateľnou hlavnú jednotku s čepieľkami. Zastrihávač zaujme moderným a elegantným dizajnom v čiernej farbe. Parametre:

  samoostriace …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss T885E zastrihávač fúzov

  53.99 

  Zastrihávač fúzov s výdržou batérie až 60 minút. BaByliss T885E disponuje otočným kolieskom, pomocou ktorého nastavíte dĺžku strihu a odnímateľným nadstavcom. Čepele sú odnímateľné a umývateľné pre hygienické použitie.Vlastnosti:

  zastrihávač fúzov
  výdrž batérie až 60 minút
  plné nabitie za 8 …

  Do obchodu
 • Zľava!

  BaByliss E879E zastrihávač fúzov

  114.99 

  Zastrihávač fúzov s odnímateľnou a umývateľnou čepeľou pre jednoduché čistenie. BaByliss E879E disponuje flexibilnou hlavou, LED displejom a 24 ultra presnými zastrihávacím dĺžkami.Vlastnosti:

  zastrihávač fúzov
  pri použití na akumulátor výdrž až 40 minút
  flexibilná hlava sa prispôsobí krivkám tváre
  24 …

  Do obchodu